Motoškola a kondiční jízdy

Chcete se zdokonalit v jízdě na skútru?

Rozšířili jsme pro vás naší nabídku služeb a kurzů!

NOVĚ V NAŠÍ AUTOŠKOLE!

Také s řidičským průkazem skupiny B můžete vyrazit na cestu na skútru či motorce. Pokud si však nevěříte, rozšířili jsme naší nabídku o skútr KENTOYA Mojito 125ccm, na kterém si můžete jízdu vyzkoušet při pronájmu nebo kondiční jízdě s doprovodem našich zkušených instruktorů.

Skútr snadno, rychle a levně!

Skútr si můžete zapůjčit na pár hodin, ale i na celý víkend, abyste si jej mohli pořádně vyzkoušet. U nás máte navíc zapůjčení motorkářského vybavení a helmy zcela ZDARMA!

Prohlédněte si podrobný ceník nabízených služeb.

SPOLUPRÁCE S DIRTBIKES

Navázali jsme také spolupráci s prodejnou motocyklů, čtyřkolek a skútrů DIRTBIKES, jejichž pobočku můžete najít v Opavě nebo Hlučíně. Jejich nabídka je velmi pestrá a zahrnuje mnoho modelů od výrobců Vespa, Piaggio, Kawasaki, CFMOTO, Royal Enfield, Benelli, QJMOTOR a mnoho dalších.

V jejich nabídce najdete také mnoho příslušenství, motorkářského oblečení či helmy, díky kterým bude váš pobyt na sedle motorky či skútru maximálně bezpečný.

Pro zákazníky DIRTBIKES nabízíme také zvýhodněnou cenu na pronájem skútru či kondiční jízdy.